جوهر و همرنگی:

استفاده از جوهر مناسب و ترکیب آن ها و درست کردن همرنگی از سخت ترین کار ها در رنگ کاری می باشد و می توان گفت که تقریبا تمامی افراد با این مبحث مشکلات خاصی در زیر به معرفی محصولاتی می پردازیم که می توانند این موضوع را متحول کنند.

 

جوهر های فوری کد (ZD900.XX):

این نوع جوهر ها مخصوص مخلوط کردن با سیلر و کیلر هستند و کارایی مشابه جوهر های شرکت تابا دارند و نکته حائز اهمیت در این جوهر ها وجود طیف رنگی بسیار بالا و کیفیت فوق العاده آن ها است که می تواند درست کردن همرنگ را با انتخاب رنگ مناسب خود از کاری سخت به کاری آسان بدل کنید.

 

جوهر های کد (ZD820.XX):

این جوهر ها بهترین محصول شرکت گنج در رنگ های جوهری هستند که هم مانند جوهر های کد ZD900.XX می توان از آن ها برای درست کردن همرنگ استفاده کرد و هم می توان از آن ها به عنوان آستر در شروع کار استفاده کرد به این شکل که می توان این آستر را در تینر پلی اورتان یا تینر فوری یا آب مخلوط کرده و بر روی سطح چوب با دستمال کشیده شود که سطحی یکدست و زنده به شما می دهد که نیازی به همرنگی ندارد و می توانید مراحل سیلر و کیلر را روی آن اجرا کرده و از یکدستی سطحتان لذت ببرید.

 

همرنگی های کد (VN101.XX) :

این همرنگی ها به صورت آماده در دسترس است و تنوع رنگی بسیار بالایی دارد و مهمترین مزیت آن علاوه بر کیفیت بسیار بالا و رنگ دهی عالی آن می توانید در کارها به صورت سری بدون داشتن دغدغه دو رنگ شدن همرنگی از آن استفاده کنید.

rangrabbani
رنگ

وارنیش چیست؟

رنگ های موجود در صنعت یک قابلیت ویژه دارند و آن نیز پوشش و عایق بودن آن ها برای سطوح است. البته که همه آن

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *